DİVA MODA Referansları

Sizleri de Diva Moda referansları arasında görmekten mutluluk ve onur duyarız.

Sevgili Özlem Hanım ve Değerli ekibi,
En özel günümüzde hazırladığınız en özel gelinlik için teşekkürler...
Hayal ettiğiminde ötesinde inanılmaz gelinliğiniz için herkesin ellerine sağlık. Gelinliğimi şu an teslim alıyor olmanın tek kötü yanı artık provaya gelemeyecek ve sizlerin güleryüzünü göremeyecek olmam.
Herkese sonsuz teşekkürler

Ahu ACAR

Özlem hanım ve Necla hanım,
Standartların biraz dışında ve bulmak konusunda umutsuz olduğum hayalimdeki gelinliği, beni herkesten daha iyi anlayarak, hissettiklerime tercüman olarak ve bana göre zoru başararark, giymekten çok büyük zevk duyacağım gelinliği bana yarattıkları için çok teşekkür ediyorum.

SELCAN ÇELİK TEMİZEL

Kim demiş ‘damat düğün öncesi gelini göremez’ diye…PEH!!
Ben o gelini, gelinliği, gelinliği diken süper insanları da tanıdım, gördüm ve inanılmaz mutlu oldum.
Mutlu günümüzü ‘stressiz’ görmeme vesile olduğunuz için ve etrafınıza mutluluk ve güzellik saçtığınız için minnettarım. Saygılarımla.

Demet&Barış

Ankara Hüsniye Moda’da yaşadigim gelinlik faciasi, moral ve para kaybi sonucu düğüne birkac hafta kala soluğu burada aldim. Güler yüz, yakin ilgi ve alaka var. Ankara’da en guzel gelinlik modellerini bulabileceginiz yer. Atölyeleri hemen birkac kat ustte. Özlem hanim işinde usta. Tavsiye ederim.

Ayşenur&Ersin

Sizi geçen sene ablamın düğününden itibaren takip ettim ve çok beğendim. İlginiz ve alakanız, üslubunuz ve gi-üler yüzünüzden dolayı çok teşekkür ederim.
Bu konuda bence ‘1! numarasınız.
Gelinliğimi çok ama çok beğendim, çok içime sindi.
Buradaki çalışan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, ellerinize sağlık.
Başarılarınızın ve güzel gelinliklerinizin devamını dilerim. Teşekkürler.

Tuğçe&Yiğit;

Ben Sevilay, şişko gelin, son dakika kilo alan gelin:) Ona rağmen bana güler yüzünüzle moral verdiniz ve hallettik.
Buraya ilk bakmaya geldiğim gün buradan alacağımı biliyordum. Onca model arasında hepsini beğenince seçemedim. Sizde benim kafamda istediğim prensesler gibi modeli uyguladınız, yaptınız.
İlginiz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Bu hayatımın en heyecanlı, en mutlu gününde hayalimdeki gelinliği giyiyorum. Teşekkürler…:)

Sevilay&Tufan

Özlem hanım, Necla hanım ve diğer güler yüzlü arkadaşlara;
Size son kez gelmenin hüznü ile yazıyorum. Benim hikayem biraz farklı. İlk kez gelinliğimi almak için çıktığımda, tesadğfen sizin gelinliklerinizi başımı kaldırdığımda gördüm. Hadi bir bakalım deyip sizin yanınıza geldğimizde, ilk gelinliği tutup işte bu dedim içimden. Hayalimdeki gelinlikti. Ama tabi ki her genç kız gibi birçok yer gezmek istedim. Dönüp dolaşıp geleceğimi bildiğim halde gezdim saatler ve günlerce. Hiç bu kadar güler yüzlü karşılandığım, içeriye girdiğimde yüksek enerjiyle dolduğum, içine girdiğimde bu kadar ‘ben’ hissettiğim ne bir gelinlikçi ne bir ekip karşıma çıktı.
Hepinizin üzerimde binlerce emeği oldu. Özellikle Özlem hanım siz. Sizin o içtenliğinizi, bakışlarınızı ve beni sevmenizi asla unutmayacağım. Buradan çok memnun ve mutlu bir şekilde ayrılıyorum. Umarım yepyeni, attığım bu güzel yolumda sizler gibi, burası gibi güpgüzel hikayeler ve günlerle hayatım geçer. Sevgilerimle.

Pelin&Tamer

Bundan 3 ay önce ilk gelinlik denemesini burada yapıp, 1 ay boyunca Ankara daki tüm gelinlikçileri gezip dolaştıktan sonra yine buraya, DİVA’ya geldim.
Siz değerli Diva çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.
Bilgi, tecrübe ve nezaketinizle, çıkmış olduğum bu zor süreci hafifletmiş olduğunuz için, ayrıca gelinliği emin ellere emanet etmenin dayanılmaz hafifliğini yaşattığınız için ayrıca teşekkür ederim.
Tüm Diva çalışanları olarak hepiniz ayrı ayrı çok değerlisiniz. Sizleri çok seviyorum.
Düğünüme hepinizi bekliyorum:)

Selvi&Necdet

Gelinliğim o kadar güzel oldu ki anlatamam. Kendimi prensesler gibi hissetmemi sağladığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır.
Her aşamasında canı gönülden fikir ve tecrübelerini paylaşan Özlem hanım, Necla hanım ve sevgili Özleme sonsuz teşekkürler.
Diva tüm gelin adayı arkadaşlarım için samimiyetle tavsiye edeceğim bir moda evi. Hakkınızı helal edin ve sevgiyle kalın.

Gizem&Ersan

YAŞAMIMIZIN EN GÜZEL GÜNÜNÜ, EN GÜZEL ŞEKİLDE TAÇLANDIRDIĞINIZ, HİÇ KIRMADIĞINIZ, KIRILMADIĞINIZ, YORMADIĞINIZ, HİÇ KIRILMADIĞINIZ İÇİN,
SABRINIZ VE GÜVENİNİZ İÇİN,
MÜKEMMEL OLDUĞUNUZ İÇİN, ÇOK AMA ÇOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
İYİKİ SİZİNLE ÇALIŞMIŞIM,
KENDİNİZE İYİ BAKIN,
SİZİ ÇOOOOK SEVİYORUM.

Sevgi Ecem&Uğur

HAYATIMIN EN ÖZEL, EN ANLAMLI GÜNÜNÜN EN BÜYÜK PARÇALARINDAN BİRİNE, SİZLERİN GÜZEL ELLERİNİZ SAYESİNDE SAHİP OLDUM.
İLGİNİZ VE GÜLER YÜZÜNÜZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
02.08.2015 İ VE GELİNLİĞİMİ GİYMEYİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM.
SEVGİLER.

Nazlı&Can

İkinci ay, dördüncü şehir, uzun gelinlik arayışlarından sonra mağazanızda yoğun ilgi ve samimiyetiniz sayesinde, 15 dk. gibi kısa bir sürede uzun arayışlarımı sonlandırdığınız için sonsuz TEŞEKKÜRLER.

Sena&Ümit

2015 yılının en güzel, en trend, en şık gelinliğini diktiğiniz için teşekkür ederim.
Buraya ilk geldiğimde, ilk denediğim gelinliği çok sevdim, ‘işte bu tam aradığım gelinlik’ dedim. Bütün ayrıntıları ile aynısını istedim. Çok güzel bir iş çıkardınız.
Sanırım tarihe ilk denediği gelinliği diktiren biri olarak geçebilirim:). Her şey çok güzel, emeğinize sağlık…

Şaziment&Uğur